De Guzman Martial Art Bombazijnstraat 21, 7545TW, Enschede +31 (0)6 - 40 789 687 contact@dgma.nl https://dgma.nl/_db/style/logo.png

Het laatste nieuws van De Guzman Martial Art

19 juni

DGMA wint prijzen in Harlingen

DGMA wint prijzen in Harlingen 100% 100%
Gisteren heeft onze club meegedaan aan de TTF Dutch Open Tang Soo Do Championship in Harlingen. Daarbij hebben leerlingen mooie prestaties geleverd en hebben we een erg leuke dag gehad, ondanks de hitte.

Bij het onderdeel hyungs (stijlvormen) heeft Noury Douwenga de eerste prijs gewonnen. Boet Veldscholte, Mia Bertet, Teng Yi Chua en Emil Christensen werden tweede en heeft Jonas Sonneveld won er de derde plaats.

Bij het onderdeel wapens heeft Timotee Bertet de eerste plaats gewonnen, Jonas Sonneveld werd tweede en Boet Veldscholte derde.

Als derde onderdeel was plankjes breken. Hierbij heeft Iris Stulen en Mia Bertet de eerste plaats gewonnen, zijn Lucas Stulen, Timotee Bertet en Julian Jissink tweede geworden en hebben Noury Douwenga en Nathalie ten Donkelaar de derde plaats behaald.

Als laatste individuele onderdeel mochten de deelnemers sparren. Hierbij is Noury Douwenga eerste geworden, Timotee Bertet en Mia Bertet tweede en zijn Boet Veldscholte en Teng Yi Chua derde geworden.

Ferron van Rossum, Kieran van de Kemp, Hailey Hendricks, Pim Kienhuis en Ilayda Basturk vielen helaas net buiten de prijzen, maar hebben ook heel erg hun best gedaan.

Bij de team hyung vielen we net buiten de prijzen, maar hebben we een mooie opzet nu voor de toekomst om leuke teams hebben voor de team hyungs.

Ouders bedankt voor het tijd vrijmaken om helemaal mee naar Harlingen te rijden, ons te supporten en weer terug.
Gisteren heeft onze club meegedaan aan de TTF Dutch Open Tang Soo Do Championship in Harlingen. 2022-06-23 10:10:59 Tang Soo Do, Soo Bahk Do, Moo Duk Kwan, Enschede, Glanerbrug, Weerbaarheid, Zelfverdediging De Guzman Martial Art